Spolupracuj s nami

Ak hľadáš inšpiratívne prostredie, kde môžeš vyrásť a vybudovať si serióznu kariéru, tak ťa pozývam do oboru finančného sprostredkovania. Nie preto, že je to najlepšie platený obor, ale preto, že je tu obrovský priestor sa presadiť. Na tomto trhu je dopyt po odborníkoch, po ľuďoch, ktorí chcú dlhodobo slúžiť ľuďom a pomáhať im riešiť ich finančné potreby. Ponúkame začínajúcim obchodníkom možnosť stať sa práve takýmto odborníkom, know-how ako si získavať dôveru klientov a celú radu nástrojov a online školení na to, aby sme tvoj rast urýchlili. Je to jedno z mála podnikaní, ktoré si na rozbeh nevyžaduje kapitál a človek môže začať aj part-time popri práci, ktorú dnes vykonáva alebo popri štúdiu. Ak sa ti páči idea podnikania založeného na hodnotách a vidíš v tejto službe zmysel, ozvi sa a budem so svojim tímom pripravený ti pomôcť rozbehnúť sa.

Aké výhody ti spolupráca prinesie

Podpora a vzdelávanie
Odmena za výkon
Flexibilný pracovný čas
Nulové náklady na štart

Podpora a vzdelávanie

Vzdelávanie, správa zmlúv, právna ochrana, compliance, informačný systém, marketing či individuálny mentoring. Všetko zabezpečuje náš tím profesionálov. Staň sa expertom a sústreď sa len na svoje podnikanie.

Odmena za výkon

Vezmi zodpovednosť do vlastných rúk a nespoliehaj sa na iných. Koľko času a energie investuješ do svojej práce, toľko sa ti vráti späť. Horná hranica príjmu neexistuje.

Flexibilný pracovný čas

Staň sa pánom svojho času. Flexibilný pracovný čas dáva priestor pre rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Umožňuje budovať si bočný príjem a získať nezávislosť.

Nulové náklady na štart

Počiatočný kapitál je minulosť. Naštartuj svoje podnikanie bez neho. Jediná investícia je tvoj čas. O všetko ostatné sa postaráme my.

Referencie

Pridaj sa k nám