Referencie

Mgr. Michaela Macková

Dizajn manažérka

Miloš je odborníkom vo svojej oblasti, čo je pre mňa základ. Oceňujem jeho ľudský prístup, vďaka ktorému sme vybrali služby prispôsobené mojim potrebám. Pomohol mi zorientovať sa na finančnom trhu, dôverujem mu, a preto viem, že o moje financie sa stará správny človek.

JUDr. Jana Lopušeková

Advokátka

Pán Jaseňák poskytuje profesionálne a kvalitné finančné služby, preto som s našou dlhoročnou spoluprácou maximálne spokojná. Vďaka jeho spoľahlivosti, transparentnosti a vzájomnej dôvere šetrím svoj čas a peniaze.

Mgr. Lukáš Motičák

Manažér zahraničného obchodu

Miloš poskytuje naozaj profesionálne poradenstvo a má super prístup ku klientovi. Rozhodne odporúčam.

Ing. Tomáš Tomajka

Ekonóm

Poznal som vela finančných poradcov, ale veľmi málo takých, na ktorých sa dá spoľahnúť aj po ľudskej aj po profesionálnej stránke. Miloš je jedným z nich. Páči sa mi, že u neho nemám pocit, že peniaze sú na prvom mieste, ale v prvom rade chce čo najlepšie pomôcť a vzhľadom na to, že každý problém vníma ako výzvu, tak sa mu to zrejme aj vždy podarí. Za seba vrelo odporúčam.

Bc. Tomáš Garčala

Obchodný manažér

Pre mnohých z nás sa môže zdať finančný svet ako nezdolateľný labyrint. Nakoľko nás tento finančný svet sprevádza celým životom a rozhoduje o kvalite našej prítomnosti i budúcnosti, tak o to viac je potrebné sa v ňom vedieť orientovať. Mne i mojej rodine pomohol Miloš s maximálnym úsilím prejsť tento labyrint a za to mu patrí moja úprimná vďaka. Hovorí sa, že aj keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. V prípade Miloša to platí dvojnásobne. Cením si jeho odbornosť, záujem o klienta, morálne zásady a starostlivosť o klienta aj po podpísaní zmluvy. Vždy mi ochotne poradil a trpezlivo vysvetlil každý finančný produkt. Odborná stránka je dôležitá vec, ale dôležitá je aj morálna stránka finančného poradcu a proklientský prístup. Bol som upozornení na všetky dôležité časti zmluvy, aj na tie najmenšie písmenká. Na základe týchto faktorov mi boli vypracované kvalitné finančné služby, s ktorými som ako klient a užívateľ spokojný. Ešte raz vďaka Miloš a prajem veľa spokojných klientov.

Monika Regeciová

Administratívna pracovníčka

Pán Jaseňák mi pomohol usporiadať si financie tak, aby som rozumela kde mi odchádzajú platby a zároveň, aby produkty pracovali pre mňa a nie aby som platila zbytočné poplatky. Vysvetlil mi to veľmi ľudsky a naozaj preložil ten zložitý svet peňazí do jednoduchého pochopiteľného jazyka. 

20+
spolupracovníkov
2000+
spokojných klientov
3
pobočiek v SR

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky.
Pre lepšiu predstavu o vaších požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase ozvem.

Mám záujem o
odber noviniek
bližšie informácie
osobné stretnutie
konzultácia cez skype

Kliknutím tlačidla "Odoslať" súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním údajov