Môj tím

Ján Artman

Manager

Finančné sprostredkovanie vnímam ako ucelený súbor služieb, výsledkom ktorého je priateľský vzťah medzi klientom a sprostredkovateľom. K svojej práci, resp. poslaniu pristupujem veľmi zodpovedne a svojími aktivitami sa snažím čo najviac inšpirovať ľudí v mojom tíme a pomáhať im na ceste stať sa špičkovými podnikateľomi v oblasti financií.

Adam Rolinec

Finance consultant

Prácu vo finančníctve vnímam ako profesiu nevyhnutnú pre život v 21. storočí, preto sa k nej snažím aj so svojim tímom pristupovať s čo najväčšou zodpovednosťou. Čas, ktorý so mnou moji klienti trávia, je pre mňa vzácny a preto chcem aby informácie ktoré im dávam mali vždy pridanú hodnotu, ktorú dnes, ale aj v budúcnosti môžu využiť vo svoj prospech.

Monika Ružbaská

Team Leader

Vždy som sa chcela vo svojom živote realizovať, podnikať a byť prospešná pre spoločnosť. Štúdiom v zahraničí som sa utvrdila, že téma financií je a vždy bude vládnuť trhom. Preto chcem vedieť, ako to využiť vo svoj prospech, zároveň pomôcť iným ľuďom a naučiť sa byť zodpovedná za to, ako bude vyzerať môj život v budúcnosti.

Michal Straka

Senior Manager

Ako profesionálny sprostredkovateľ a manažér obchodnej skupiny sa snažím ísť príkladom mojim spolupracovníkom, s ktorými spoločne zlepšujeme kvalitu života našich klientov na celom Slovensku. Podnikaním postaveným pevne na hodnotových základoch tak vraciame dôveru v poslanie finančného sprostredkovateľa.

Matej Mráz

Team Leader

Verím, že profesia finančného sprostredkovateľa nie je o jednostrannom zisku, ale skôr o vzájomnej dôvere, pochopení a plnení dlhodobých záväzkov. Spolu so svojim tímom si uvedomujeme, že ide o základné piliere férového podnikania. Vysoká kvalita našej práce sa odzrkadľuje v spokojnosti klientov a dynamickom raste nášho tímu.

Stanislav Špak

Team Leader

Mojím cieľom je vybudovať veľký obchodný tím a dávať ľudom príležitosť a zmeníť im život, ale hlavné vrátiť dôveru a rešpekt finančnému sprostredkovaniu. Jednoducho robím všetko preto, aby som bol profesionál a robil najlepšiu službu akú viem. Jedným z bočných cieľov je určite zvýšiť úroveň finančnej gramotnosti na Slovensku. 

20+
spolupracovníkov
2000+
spokojných klientov
3
pobočiek v SR

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky.
Pre lepšiu predstavu o vaších požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase ozvem.

Mám záujem o
odber noviniek
bližšie informácie
osobné stretnutie
konzultácia cez skype

Kliknutím tlačidla "Odoslať" súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním údajov